فرصت های شغلی

در آسانسور 110 فعالیت هایی از قبیل برنامه ریزی، هدایت و هماهنگی اقدامات مرتبط با جذب، استخدام، توسعه و نگهداشت منابع انسانی بر عهده واحد منابع انسانی است.

این واحد به عنوان رابط اصلی بین مدیران و کارکنان سازمان عمل کرده و در مواقع ضروری راهنمایی‌های لازم را به هر دو طرف ارایه می دهد.

اگر متعهد، ارزش مدار و شایسته هستید و مصادیق رفتار شهروندی سازمانی برایتان مهم است و می خواهید زندگی در سازمانی پویا و هدفمند را تجربه کنید ما در آسانسور 110 از شما استقبال می کنیم.

لطفا برای ارسال درخواست همکاری فرم انتهای صفحه را تکمیل نمایید. همکاران ما در منابع انسانی پس از بررسی رزومه، در اسرع وقت با شما تماس می گیرند.

نام و نام خانوادگی(*)
ورودی نامعتبر

رزومه کاری
لطفا رزومه خود را پیوست نمایید.

شماره تماس(*)
ورودی نامعتبر

شغل مورد نظر
ورودی نامعتبر

جایگاه شغلی مورد نظر
ورودی نامعتبر

متن تصویر را وارد نمایید(*)
متن تصویر را وارد نمایید
ورودی نامعتبر

رویدادها

 

آسانسور 110 بیش از 20 سال پیش فعالیت خود را در زمینه فروش قطعات و طراحی انواع آسانسور شروع کرده و در حال حاضر بیش از 5 سال است که بصورت خاص و تخصصی در زمینه فروش جک، پاوریونیت و قطعات آسانسورهای هیدرولیک فعالیت دارد. آسانسور 110 با ایجاد گروهی مجرب جهت مشاوره و آموزش و خدمات پس از فروش جک و پاوریونیت آسانسورهای هیدرولیک با مارک ویتور ایتالیا (WITTUR) خدماتی نوین به شرکت های آسانسوری ارائه می نماید. 

 

باشگاه مشتریان

UnderDevelopment

لینک های مفید