خدمات

مفتخریم که یکی از  مزیت های رقابتی مهم ما خدمات به هنگام با کیفیت و در دسترس است ، و هر روز که می گذرد گامی در راستای ارتقا کیفیت خدمات و نیز دسترسی آسانتر آن برداشته می شود به زودی شاهد تحولات وسیع و کم نظیری دراین بخش خواهید بود. منتظر اطلاع رسانی های ما در بخش توسعه خدمات از همین درگاه باشید.

ضمنا شما همکار و مشتری گرامی می توانید با عضویت در سامانه ما از تحولات لحضه به لحضه شرکت باخبر شوید. 

اهم خدماتی که در شرکت در حال حاضر ارئه می گردد به شرح زیر است:

مشارکت در نصب 

یکی از خدماتی واحد خدمات و پشتیبانی آسانسور 110 ارائه می دهد مشارکت در نصب است، این طرح به منظور کاهش خطاهای انسانی و جلوگیری از آسیب رسیدن به دستگاه ها و با در خواست مشتری اجرا می شود ، بدین صورت که پس از درخواست مشتری و بررسی های اولیه و تکمیل چک لیست آماده سازی شرایط نصب مهندس متخصصین از شرکت به همراه تیم نصب مورد تایید کارفرما به عملیات نصب خواهند پرداخت ، این عمل ضمن ایجاد اطمینان خاطر از بابت نصب استاندارد تجهیزات زمینه آموزش تخصصی و تقویت نیروهای نصاب نیز می گردد.

مشاوره و پشتیبانی تلفنی 24ساعته

کلیه مشتریان محترم شرکت آسانسور 110 در تمامی ساعات شبانه روز و هر روز هفته می توانند سوالات و مشکلات خود را با متخصصان باتجربه و مهندسین آسانسور 110 در میان گذاشته و از مشاوره کاربردی و راهنمایی های اجرایی آنان بهره مند شوند.

همین حالا تماس بگیرید

021-77990094

09361101007

رفع ایراد و خرابی دستگاه ها

کلیه ی مشتریان آسانسور 110 درصورتی که ضمن استفاده خدمت پاسخگویی 24 ساعته موفق به حل مشکل مورد نظر نشوند می توانند به راحتی در خواست پیگیری خود را به شرکت اعلام دارند تا در صورت نیاز به قطعه در اسرع وقت ارسال گردیده ویا درصورت لزوم سرویس کار مجرب و مورد تایید شرکت در سر پروژه حاضر گردد.

مشاوره در اجرا

مشتریان محترمی که تمایلی به استفاده از مشارکت در نصب را نداشته باشند می توانند از خدمات و بسته های مشاوره ای متخصصین ما در تمام مراحل نصب بهره مند گردند، این پک شامل مشاوره تلفنی در حین اجرا ، کتاب راهنمای نصب کاتالوگ فنی تبادل عکس و نقشه و پشتیبانی قدم به قدم.

رویدادها

 

آسانسور 110 بیش از 20 سال پیش فعالیت خود را در زمینه فروش قطعات و طراحی انواع آسانسور شروع کرده و در حال حاضر بیش از 5 سال است که بصورت خاص و تخصصی در زمینه فروش جک، پاوریونیت و قطعات آسانسورهای هیدرولیک فعالیت دارد. آسانسور 110 با ایجاد گروهی مجرب جهت مشاوره و آموزش و خدمات پس از فروش جک و پاوریونیت آسانسورهای هیدرولیک با مارک ویتور ایتالیا (WITTUR) خدماتی نوین به شرکت های آسانسوری ارائه می نماید. 

 

باشگاه مشتریان

UnderDevelopment

لینک های مفید